27. 05. 2023 Schovanky, Druhá míza

29.05.2023

 Koncem loňského roku se objevila v programu Country Club v Rozsochatci pozvánka na koncert legendární country kapely Schovanky. Lístky na koncert byly velmi rychle vyprodány a v sobotu 27. května v podvečer se začali scházet hosté do Country Clubu. Majitelé tradičně všechny osobně vítali přípitkem a všechny ženy obdržely růžičku. Kapela Schovanky nezklamala očekávání přítomných a připravila téměř tříhodinové vystoupení plné energie a dobré nálady. Mnozí si s nimi společně notovali známé písničky a rovněž zaplnili parket.

V přestávkách několikrát zatančil country soubor K&K jehož manažerka je majitelka Country Clubu paní Dagmar Opršalová, která tvoří se svým partnerem Petrem Kocourkem jednu z tanečních dvojic.

Vystoupení Schovanek bylo odměněno bouřlivým potleskem, každá od pořadatelů obdržela růži a následovalo ještě společné focení. Přislíbily, že se určitě ještě někdy do Rozsochatce vrátí.

Ani po koncertě ještě zábava nekončila a pokračovala vystoupením oblíbené kapely Druhá míza, která v Rozsochatci koncertuje pravidelně. Tančilo se a zpívalo do pozdních večerních hodin. Organizátoři nezapomněli ani na bohaté občerstvení po celý večer a losovala se i tombola.

Příště se můžeme těšit například na oblíbenou akci pro děti, kdy budou putovat po trase se stanovišti pohádkových bytostí "Do školy s rytířem", která se bude konat 2. září 2023 ve spolupráci se Svazem žen v Rozsochatci, 9. září 2023 na koncert Tomáše Linky a Přímé linky a kapely Fernet, 30. září 2023 do clubu zavítá vítěz soutěže z Country rádia ALFA SRNEC a kapela Kocábka, 21. října 2023 zde zahrají Paběrky a Filous a spol., 18. listopadu bude předvánoční koncert Yolo kvartet a Starší časy. A připravuje se program již na příští rok 27. dubna 2024 Pacifik a Terasa z Přibyslavi a 25. května Taxmeni. V příjemném prostředí Country Clubu K&K v Rozsochatci je stále na co se těšit.

/Lenka Hyršová/